Radionica „Važnost neverbalne komunikacije u upravljanju karijerom“ - 22. veljače 2021.

Radionica „Važnost neverbalne komunikacije u upravljanju karijerom“  - 22. veljače 2021.

Pozdrav svima, nakon kratke pauze, nastavljamo s našim aktivnostima. Ovoga puta vas pozivamo na radionicu „Važnost neverbalne komunikacije u upravljanju karijerom“ koja je nastala u suradnji s Odjelom za psihologiju, u sklopu kolegija Psihologija rada čija je voditeljica prof. dr. sc. Ljiljana Gregov.

Radionica će se održati 22.02. u 19h, a njen cilj je ukazati studentima na važnost neverbalne komunikacije u poslovnom okruženju i ilustrirati im kako pomoću neverbalne komunikacije mogu pozitivno utjecati na svoju karijeru.

Voditeljice radionice su Anamaria Mijatović i Ana Pranić, studentice psihologije.

Trajanje radionice: 45 minuta.

Na radionicu se možete prijaviti putem poveznice: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfY0FdgB2ZrTfHJea8c58mArdLS4Mau3lyctQQq5_LsYoNKmQ/viewform

Prijava na radionicu je obvezna, a dobrodošli su svi zainteresirani!

Poveznicu na Zoom sudionici će dobiti na svoje e-mail adrese.

Vidimo se!