Radionica "Unapređenje komunikacije sudionika u sportu" - 31. svibnja 2021.

Proljetni ciklus radionica je došao svome kraju. U ponedjeljak 31. svibnja u 11h očekuje vas posljednja radionica pod nazivom „Unapređenje komunikacije sudionika u sportu“.

Komunikacija ima velik značaj, kako u životu općenito, tako i u sportskom okruženju. Kako bi sudionici u sportu bili zadovoljniji i uspješniji, poželjno je raditi na unapređenju komunikacije u uobičajenim okolnostima, ali i onima vezanim uz koronakrizu.

Na radionici ćemo raditi na prepoznavanju poželjnih i nepoželjnih ponašanja u komunikaciji, povezivanju nepoželjnih ponašanja s neugodnim emocijama, te poželjnih ponašanja s ugodnim emocijama. Sudionici radionica bit će u prilici prepoznati svoj komunikacijski stil, osvijestiti strategije koje koriste u stresnim situacijama te naučiti još neke nove strategije suočavanja, kako bi mogli još bolje komunicirati, odnosno poraditi na međusobnim odnosima, prevenirati loše međuljudske odnose, slabije rezultate ili odustajanje od sportskih aktivnosti.

Voditeljica radionice je Vesna Hude, prof. psih. Predavačica djeluje kao dječji i sportski psiholog u Zagrebu i Samoboru, a po potrebi i diljem RH. Vlasnica je Uslužnog objekta „Eho“ za psihološko savjetovanje djece.

Radionica se održava putem aplikacije Zoom, a pristupiti joj je moguće putem poveznice.

Prijaviti se možete putem poveznice.

Prijava na radionicu je obvezna, a dobrodošli su svi zainteresirani!

Vidimo se!