Radionice u Savjetovalištu od ožujka do lipnja 2022. godine

Od ožujka do lipnja ove godine Savjetovalište je pripremilo niz radionica i predavanja za sve vas. U ponedjeljak krećemo s 1. radionicom iz ciklusa „Podrška studentima u javnom izlaganju“, a usporedno s tim ciklusom radionica ići će i naš tradicionalni Proljetni ciklus radionica.

Dio aktivnosti se nalazi na plakatu kojega ćete uskoro moći vidjeti i na oglasnim pločama diljem Sveučilišta, a dio ćemo naknadno promovirati na našim stranicama.

Prijave za prvu radionicu "Prezentacijske vještine" su u tijeku, a ako već niste, prijaviti se možete putem poveznice.

Pratite web stranicu Savjetovališta te naš Instagram i Facebook profil kako bi na vrijeme doznali sve informacije o aktivnostima koje nam slijede.

Vidimo se!