Radionica "Zašto potiskujemo vlastite emocije?" - 20. siječnja 2022.

Dragi studenti, nastavljamo s našim radionicama nastalima u suradnji s Odjelom za psihologiju Sveučilišta u Zadru. Ovoga puta vas pozivamo na radionicu: „Zašto potiskujemo vlastite emocije?“.

Radionica će se održati 20. siječnja u 18 sati u učionici 223 (Odjel za psihologiju, Stari kampus), a njen cilj je povećati svijest polaznika o korištenju potiskivanja kao strategiju vlastite emocionalne regulacije, objasniti zašto se potiskivanje koristi, kao i ukazati na negativne posljedice takvog ponašanja te prikazati sudionicima efektivnije načine nošenja s emocijama u odnosu na potiskivanje.

Voditelji radionice su Lucija Namjesnik, Mate Skoko, Lucija Ivanda i Đana Ravlić, studenti 3. godine preddiplomskog studija psihologije.

Trajanje radionice: 45 minuta.

Na radionicu se možete prijaviti putem poveznice.

Prijava na radionicu je obvezna, a dobrodošli su svi zainteresirani!

Broj mjesta za sudjelovanje je ograničen stoga požurite.

Vidimo se!