Radionica "Što znamo o disleksiji?" - 16. prosinca 2021.

Studentsko savjetovališe Sveučilišta u Zadru poziva vas na on-line radionicu "Što znamo o disleksiji?" koja će se održati 16. prosinca u 18:30 putem aplikacije Zoom.

Voditeljica radionice je Anja Norda maturantica srednje medicinske škole, disleksičarka i disleksija influencerica iz Vodica. Autorica je knjige o disleksiji "Čitanje treba biti dostupno svima", osnivačica udruge disleksičara Norda Disleksija te je aktivna na društvenim mrežama (@norda.disleksija.hr i @norda.dyslexia.global).

S nama će biti i Mihaela Lulić, mag. log., logopedinja koja će iz perspektive stručnjaka iznijeti bitne informacije o disleksiji.

Radionica je namijenjena nastavnicima, studentima, učenicima osnovnih i srednjih škola te roditeljima i svima koji žele naučiti više o disleksiji.

Prijave na radionicu obavezne su putem obrasca.

Vidimo se!