Radionica „Socijalno distanciranje i bliski odnosi: koliko čovjekova priroda može podnijeti?“ - 11. studenoga 2021.

Pridružite nam se na radionici „Socijalno distanciranje i bliski odnosi: koliko čovjekova priroda može podnijeti?“ koja je nastala u suradnji s Odjelom za psihologiju, u sklopu kolegija Psihologija emocija i motivacije, pod mentorstvom doc. dr. sc. Jelene Ombla i Krešimira Prijatelja, mag. psych.

Radionica će se održati 11. studenog u 16 sati, a njen cilj je osvijestiti sudionicima važnost bliskih odnosa, odnosno kako ih je moguće očuvati za vrijeme socijalnog distanciranja te kako se nositi sa socijalnim distanciranjem.

Voditeljice radionice su Lara Nizeteo, Marija-Magdalena Pintur i Paula Radetić, studentice 3. godine preddiplomskog studija psihologije.

Trajanje radionice: 45 minuta.

Mjesto održavanja objavit ćemo nakon što doznamo konačan broj sudionika.

Svi sudionici dobit će potvrdu o sudjelovanju na radionici koju mogu priložiti svom životopisu.

Prijaviti se možete do 10. studenog u 12h, putem poveznice.

Prijava na radionicu je obvezna.

Vidimo se!