Radionica povodom Međunarodnog dana studenata "Kako postati i ostati motiviran na studiju?" - 17. studenoga 2021.

Dragi studenti, pridružite nam se na zajedničkom obilježavanju vašeg dana - Međunarodnog dana studenata!

Ovoga puta vas pozivamo na radionicu „Kako postati i ostati motiviran na studiju?" koja je nastala u suradnji s Odjelom za psihologiju, u sklopu kolegija Psihologija emocija i motivacije čiji su voditelji doc. dr. sc. Jelena Ombla i Krešimir Prijatelj, mag. psych.

Radionica će se održati 17. studenoga u 16 sati u prostoru Code Huba Zadar (Ulica Franje Tuđmana 24d, stari Studentski dom), a njen cilj je približiti studentima čimbenike koji određuju motivaciju te načine na koje ih mogu iskoristiti kako bi se samomotivirali na studiju.

Voditeljice radionice su Petra Đurić, Nina Kučina i Paulina Sekulić, studentice 3. godine preddiplomskog studija psihologije.

Trajanje radionice: 45 minuta.

Prijave su otvorene do 16. studenoga u 12h. Broj mjesta za sudjelovanje je ograničen stoga požurite!

Na radionicu se možete prijaviti putem poveznice.

Vidimo se!