Radionica „Koristimo park za naše mentalno zdravlje“ - 21. svibnja 2024.

Pridružite nam se na radionici „Koristimo park za naše mentalno zdravlje“, a koja se održava u sklopu  Proljetnog ciklusa radionica Studentskog savjetovališta kao i povodom Mjeseca mentalnog zdravlja.

Voditeljice: Vida Korpar, Gabriela Međimorec, Mirta Bjeličić i Lucija Ljutić, studentice psihologije, pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Ane Šimunić s Odjela za psihologiju

Mjesto: Perivoj Vladimira Nazora

Vrijeme: 21. svibnja u 16 sati

"Koristimo park za mentalno zdravlje" radionica je u kojoj će studentice psihologije izložiti nekoliko tehnika eko-terapije.

Sudionici će imati priliku aktivirati osjetila u dodiru s prirodom (5-4-3-2-1 tehnika), proći neke tehnike ‘šumske’ i ‘eco art’ terapije te vidjeti kako dubinskim uvidom u okolinu mogu spoznati i neke stvari o sebi.

Molimo da se za sudjelovanje prijavite putem poveznice: https://bit.ly/3UCfuLR

Svi sudionici će dobiti potvrdu o sudjelovanju na radionici.

Očekujemo vas!

Studentsko savjetovalište