Radionica „Kako prepoznati i nositi se sa strahom od javnog nastupa?“ - 25. studenoga 2021.

Dragi studenti, pozivamo vas na radionicu „Kako prepoznati i nositi se sa strahom od javnog nastupa?“ kao nastavak ciklusa radionica Studentskog savjetovališta nastao u suradnji s Odjelom za psihologiju, u sklopu kolegija Psihologija emocija i motivacije čiji su voditelji doc. dr. sc Jelena Ombla i Krešimir Prijatelj, mag. psych.

Radionica će se održati 25. studenog u 16:00 sati u prostoru Code Huba Zadar, a njen cilj je definirati strah od javnog nastupa, prepoznati strah od javnog nastupa i objasniti kako se nositi s navedenim strahom.

Voditeljice radionice su Tea Humolli, Dora Klarić i Gabriela Matak, studentice 3. godine preddiplomskog studija psihologije.

Trajanje radionice: 45 minuta.

Na radionicu se možete prijaviti putem poveznice.

Prijava na radionicu je obvezna, a dobrodošli su svi zainteresirani!

Vidimo se!