Radionica "Art terapijom do blagdanskog mira" - 16. prosinca 2021. godine

Pozivamo vas na radionicu „Art terapijom do blagdanskog mira" koja će se održati 16. prosinca u 14h u prostoru Code Huba.

Želiš li u svom užurbanom ritmu odvojiti malo vremena za sebe i napuniti baterije?

Umjetnost može promijeniti način na koji razmišljamo i kako se osjećamo- stvarajući nove, pozitivnije asocijacije na sadašnjost. Na susretu art terapije, kreativni proces stvaranja likovnog djela otvara nam put prema samoistraživanju i refleksiji.

Pridruži nam se u izradi dobrih uspomena i(ili) napravi svoje kreativno djelo kao dar za drugoga. Na otvorenom susretu studenti će imati priliku isprobati jednostavnu grafičku tehniku– stirotisak u kojoj se otiskivanje vrši nanosom boje pomoću kista na stiropor te se potom ručno otiskuje na papir.

Za sudjelovanje (ali zaista!) nije potrebno predznanje ni talent. Oni koji su posljednji put crtali u školi i oni koji crtali jučer- svi su dobrodošli.

Radionicu će voditi Barbara Ivković Cikač, akademska slikarica i edukantica poslijediplomskog studija art terapije.

Prijava na radionicu je obvezna, a možete se prijaviti putem poveznice: https://bit.ly/3rUwhgm