Predavanje „Hrvatski znakovni jezik i uključivanje gluhih u redovni obrazovni sustav“ povodom Međunarodnog dana osoba s invaliditetom

Studentsko savjetovalište poziva Vas na javno predavanje „Hrvatski znakovni jezik i uključivanje gluhih u redovni obrazovni sustav“ koje će se održati 13. prosinca 2022. u Svečanoj dvorani s početkom u 11 sati.

Povod predavanju je obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom. Predavačice su Dijana Vincek iz Saveza gluhih i nagluhih grada Zagreba i Dorijana Kavčić iz Hrvatskog društva prevoditelja znakovnog jezika za gluhe.

Obrazac za prijavu

Dobro nam došli!