Osvrt na 13. Tjedan psihologije

Iza nas je 13. Tjedan psihologije kojeg smo, u suradnji s Odjelom za psihologiju, obilježili s brojnim aktivnostima. Voditeljica Studentskog savjetovališta doc. dr. sc. Marina Vidaković i izv. prof. dr. sc. Marina Nekić su u ponedjeljak 17. veljače sudjelovale u emisiji Dobro jutro Hrvatska gdje su predstavile program Tjedna psihologije, a cijeli tjedan mediji prate naše aktivnosti pa stoga u nastavku obavijesti izdvajamo neke od članaka.

U utorak 18. veljače je održana radionica „Intervju za posao“ na kojoj su sudjelovale učenice Medicinske škole Ante Kuzmanića zajedno sa svojom nastavnicom Zdravstvene njege. Hvala učenicama na dolasku kao i svima drugima koji su sudjelovali u našim aktivnostima.