Održana edukacija "Inkluzija u visokom obrazovanju i uloga sudionika procesa" te "Etička pitanja u pristupu studentima s invaliditetom" za djelatnike i studente

Dana 15. i 16. svibnja 2024. godine prof. dr. sc. Lelia Kiš-Glavaš s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu održala je radionice pod nazivom "Inkluzija u visokom obrazovanju i uloga sudionika procesa" te "Etička pitanja u pristupu studentima s invaliditetom". Radionice su okupile su brojne nastavnike Sveučilišta u Zadru, članove odjelnih povjerenstava za studente s invaliditetom, zainteresirane nastavnike, djelatnike i studente.

Zahvaljujemo dragoj profesorici Kiš-Glavaš na prenošenju znanja, podršci i osnaživanju. Hvala i Sveučilištu u Zadru, Znanstvenoj knjižnic na gostoprimstvu i radujemo se novim prilikama za učenje i suradnju.