EU-CONEXUS Karijerni centar - registrirajte se na platformu JobTeaser

EU-CONEXUS Karijerni centar -  registrirajte se na platformu JobTeaser

Jeste li čuli za EU-CONEXUS Karijerni centar? Stvoren je s ciljem okupljanja svih karijernih centara partnerskih sveučilišta na jednom mjestu i stvaranja zajedničkog prostor za razmjenu iskustava u povezivanju studenata s tržištem rada.

Želja nam je da svi studenti Europskog sveučilišta EU-CONEXUS imaju jednak pristup informacijama o međunarodnim poslovima i praksama.

Svi studenti i alumni svakog od partnerskih sveučilišta mogu se registrirati na platformu JobTeaser sa svojim institucionalnim korisničkim računom (AAI računom) te ostvariti pristup ponudi međunarodnih poslova i praksi.

Registrirajte se putem poveznice.

Uz ponudu poslova i praksi, na platformi potražite:
- korisne članke sa savjetima za razvoj karijere
- videa o kompanijama koje vas zanimaju
- snimke ranijih događaja ako ste ih propustili pogledati.

Više informacija pronađite na poveznici.

Kako biste uvijek bili u toku s najnovijim događanjima, prijavite se na naš newsletter!

Za sva dodatna pitanja možete se obratiti Severini Mamić, mag. psych. na smamic@unizd.hr.

Očekujemo vas!