13. rođendan Studentskog savjetovališta

Savjetovalište uskoro postaje adolescent jer je 29. veljače naš veliki dan – 13. rođendan!

Iako ova godina nije prijestupna, nećemo propustiti priliku da zajedno sa svima vama proslavimo rođendan prigodnim programom.

4. ožujka u 16h za vas smo pripremili radionicu „Dodir plesa“ koju će voditi naša stručna suradnica Ivana Sučić Šantek, dipl. psih. Radionica će trajati 60 minuta.

Tijekom radionice dobit ćete osnovne informacije o načinima na koje ples može doprinijeti kvaliteti života i nošenju sa stresom.

Prijava na radionicu je obvezna, a možete se prijaviti putem poveznice,  poveznica na Zoom bit će Vam dostavljena putem e-maila.

Također, pozivamo sve studente, nastavnike i ostale zainteresirane da nam se pridruže na predavanju "Što smo naučili u 2020., a može nam pomoći u 2021.?" koje će se održati 8. ožujka od 11 do 13h putem Zoom aplikacije. Predavanje će održati izv. prof. dr. sc. Anita Lauri Korajlija s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu te voditeljica Savjetovališta za studente.

Molimo vas da se na predavanje prijavite putem poveznicePrijava za sudjelovanje nam je važna radi bolje organizacije događaja.

Poveznica na Zoom: https://unipd.zoom.us/j/85274238579.

Raduje nas druženje s vama!