Radionica "Eko-terapija" - 11. svibnja 2021.

Proljetni ciklus radionica ide dalje – 11. svibnja u 16h, putem aplikacije Zoom, očekuje vas radionica Eko-terapija.

Eko-terapija nije zaseban terapijski pravac, već se radi o tehnikama koje terapeuti mogu uklopiti i koristiti u svom radu i koje sami pojedinci mogu primjenjivati u svakodnevnom životu.

Cilj radionice je upoznati sudionike s nekim oblicima korištenja prirode u povećanju mentalne i fizičke dobrobiti. Upoznalo bi se sudionike s teorijskim postavkama ovog dijela ekološke psihologije i s istraživanjima čiji rezultati podupiru pozitivan efekt elemenata iz prirode na čovjekovo funkcioniranje. Prikazale bi se i neke konkretne tehnike, s naglaskom na one koji sudionici zaista i sami mogu primijeniti.

Sudionici mogu sudjelovati i preko pametnih telefona u nekom mirnom ambijentu, na otvorenome, ako je to moguće.

Dođite i iskušajte se u nečemu sasvim novom!

Radionicu vode doc. dr. sc. Ana Šimunić s Odjela za psihologiju Sveučilišta u Zadru i Ivona Olivari, studentica psihologije.

Prijaviti se možete putem poveznice .

Prijava na radionicu je obvezna, a dobrodošli su svi zainteresirani!

Poveznica na Zoom: https://unipd.zoom.us/j/84167483692

Vidimo se!