Proslavljen 13. rođendan Studentskog savjetovališta

Prošli četvrtak, kao i u ponedjeljak 8. ožujka, virtualno smo proslavili 13. rođendan Studentskog savjetovališta.

Obilježavanje smo započeli 4. ožujka radionicom „Dodir plesa“ koju je održala naša stručna suradnica Ivana Sučić te nastavili u ponedjeljak 8. ožujka predavanjem izv. prof. dr. sc. Anite Lauri Korajlija. Profesorica je održala predavanje pod nazivom „Što smo naučili u 2020., a može nam pomoći u 2021.?“.

Na samom predavanju, naša voditeljica doc. dr. sc. Marina Vidaković nas je pomoću „vremeplova“ podsjetila na posljednjih 365 dana na koje smo jako ponosni. Godina za nama bila je ispunjena aktivnostima – pružanjem podrške našim studentima, radionicama i obilježavanjima važnih datuma – iako je bez sumnje bila najizazovnija do sada. Pridružila nam se i prorektorica prof. dr. sc. Nedjeljka Balić-Nižić te se u ime Uprave, kao i svoje vlastito, zahvalila na našem angažmanu u brizi za studente te brojnim aktivnostima.

Hvala svima koji prate naš rad svih ovih godina, a posebno hvala preko 100 sudionika koji su se s nama virtualno družili na aktivnostima povodom rođendana.

Uskoro se ponovno družimo!